Privatumo Politika

Atnaujnta 2021-11-01

Mes gerbiame Jūsų privatumą. Ugdu.lt platformoje nerenkame apie Jus daugiau duomenų negu yra būtina platformos funkcionavimui. Prisijungiant prie Ugdu.lt svetainės mes sukuriame "slapuką" Jūsų kompiuteryje (jeigu leidžia naršyklės nustatymai).

Slapukai

1. Būtini "techniniai" slapukai. Ugdu.lt naudoja slapukus tam, kad atsimintų Jūsų pasirinkimus (ir kompiuterį ar telefoną) ir Jums nereikėtų prisijungti prie savo profilio kiekvieną kartą, kai apsilankote pas mus. Slapukai naudojami tik tam, kad Ugdu.lt galėtų funckionuoti pagal savo paskirtį.

2. Analitikos slapukai. Taip pat naudojame Google Analytics svetainės lankomumo stebėjimo sistemą, kuri taip įdiegia slapukus. Šių slapukų naudojimo politiką nustato Google.

Šioje svetainėje lankotės savo laisva valia, todėl jeigu nesutinkate su mūsų privatumo politika ar kitomis taisyklėmis - išeikite iš šios svetainės.

Atsiliepimų taisyklės

1. Įvertinant asmenį arba mokymo įstaigą turite remtis tuo ką patyrėtė patys. Įvertinimas turi būti sąžiningas, nerašykite netikrų įvykių. Atsiliepimą pateikite kaip savo subjektyvią nuomonę. Griežtai draudžiama naudoti keiksmažodžius, tiesiogiai įžeidinėti ir žeminti asmenį arba mokymo įstaigą.

2. Vartotojas už palikta atsiliepimą ir įvertinimą atsako tiesiogiai pats. Ugdu.lt portalas palieka sau teisė, įvertinimą kuris pažeidžią portalo taisyklės, pašalinti, arba gavus raštinį skundą nuo asmens arba mokymo įstaigos pašalinti įvertinimą.